ВО "Свобода"

ENG

20 травня
Свободівець Олександр Гомон привітав учасників родинного свята "Святиня, оберіг, візитна картка України її рушник"
Свободівець Олександр Гомон привітав учасників родинного свята "Святиня, оберіг, візитна картка України її рушник"

20 травня 2018 року в бібліотеці-філії №2 Централізованої бібліотечної системи Рівного відбулося родинне свято "Святиня, оберіг, візитна картка України її рушник". Гостей та учасників пісенного фестивалю привітав депутат Рівненської обласної ради від ВО "Свобода" Олександр Гомон.

Упродовж святкування, одягненні в гарні українські костюми діти розповідали про значення рушника в житті людини, їх різноманітність та символіку. В ході свята звучали пісні, поезії та легенди про український рушник. Своїм розмаїттям та красою радувала око виставка родинних рушників, картин та серветок місцевих рукодільниць Петровської Валентини та Данилюк Тамари. По завершенню урочистостей всі маленькі учасники свята отримали солодкі подарунки від свободівця Олександра Гомона.

"Традиційна українська сім'я ‒ це запорука процвітаючої нації та успішної держави. Українська ж вишивка ‒ ніщо інше, як генетичний код великого народу! Завдяки вишитим рушникам та сорочкам, пісням і поезії ми дізнаємося історію життя та побуту наших предків. Тому надзвичайно добре, що до збереження таких автентичних традицій сьогодні долучається все більше молоді та дітей", - зазначив свободівець Олександр Гомон.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"