ВО "Свобода"

ENG

25 травня
У Рівному урочисто відкрили І студентську Міжвузівську науково-практичну конференцію
У Рівному урочисто відкрили І студентську Міжвузівську науково-практичну конференцію

25 травня 2018 року в Рівненському економіко-технологічному коледжі (РЕТК) відбулося урочисте відкриття І студентської Міжвузівської науково-практичної конференції "Професійне становлення особистості студента РЕТК: культурно-мистецький аспект". Участь у заході взяв народний депутат України свободівець Олександр Марченко, який є головою Ради ГО "Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації". В РЕТК він презентував основні положення авторського законопроекту "Про фахову передвищу освіту".

Для коледжу це доволі знакова подія, адже вперше науково-практична конференція такого рівня відбувається в закладі освіти І-ІІ рівня акредитації. У її роботі взяли участь молоді вчені, аспіранти та студенти провідних закладів вищої освіти.

Вітаючи учасників із провденням конференції, паралментар Олександр Марченко наголосив на важливості розвитку й підтримки закладів, де молодь здобуває середню спеціальну освіту.

"Українська освіта завжди була однією з найкращих у світі. Нині ми втрачаємо цю першість. Тому вважаю за необхідне провести якісні зміни, насамперед у галузі передвищої освіти. Зокрема, першочергово необхідно гарантувати достойну заробітну плату викладачам таких закладів та випускникам, які йдуть на своє перше робоче місце. Адже саме через відсутність гідних умов праці маємо шалений відтік трудових ресурсів за кордон. Держава першочергово має дбати про свого платника податків та створити всі умови для його роботи всередині країни", ‒ зазначив народний депутат.

Сввободівець привітав усіх учасників конференції, побажав плідної праці студентам на ниві науки та урочисто нагородив очільника Рівненського економіко-технологічного коледжу Віктора Дем'янюка почесною грамотою від ГО "Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації".

Прес-служба ВО "Свобода"