ВО "Свобода"

ENG

7 серпня
Олег Осуховський клопоче про збереження сільських шкіл
Олег Осуховський клопоче про збереження сільських шкіл

Народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський клопоче про збереження сільських шкіл на Рівненщині, зокрема Заріцької школи, в якій заплановано знизити ступінь із дев'ятирічної до початкової. Про це йдеться в його депутатському зверненні до компетентних відомств.

Нещодавно на прийомі громадян до народного депутата звернулася група батьків школярів, які навчаються в загальноосвітній школі села Заріцьк біля Рівного. Батьки стурбовані запланованим зниженням ступеня школи з дев'ятирічної на початкову. Це означає, що діти будуть змушені добиратися на навчання за кілька кілометрів бездоріжжям у старому шкільному автобусі. Адже дорога до опорної школи в селі Малий Шпаків в жахливому стані.

За словами Олега Осуховського, свободівці проти таких реформ уряду, внаслідок яких обмежується доступ до освіти для дітей в селах.

"Я проти закриття чи зниження ступеню сільських шкіл за сучасних умов, коли немає належної інфраструктури, транспорту, щоб забезпечити доїзд школярів. Освіта має бути доступною для всіх", - наголосив народний депутат.

Він звернувся до відповідних структур щодо збереження школи та фінансування дорожніх робіт і якнайшвидшого проведення ремонту дороги до с. Малий Шпаків.

Водночас більшість громадян на прийомі скаржилися на наслідки нинішніх "реформ". Зокрема мешканці мікрорайону Тинне просять не допустити закриття місцевого відділення "Укрпошти", де більшість місцевих пенсіонерів отримують пенсії. Народний депутат разом із свободівською командою Рівненщини намагатиметься вирішити ці та інші проблеми жителів області.

Прес-служба ВО "Свобода"